USŁUGI

W naszym biurze rachunkowym znajdziesz wsparcie w następujących aspektach:

Czytaj więcej

I TO SIĘ NAZYWA DOBRY WYBÓR!
A DLACZEGO?

A no dlatego, że trafiłeś w ręce, które leczą, leczą z bolączek związanych z księgowością, papierologią i slalomem po urzędniczych pokojach.

Czytaj więcej

O NAS

DLACZEGO KLINIKA?
BO NASZĄ MISJĄ JEST NIESIENIE POMOCY PRZEDSIĘBIORCY.

Czytaj więcej

KONTAKT

Na naszej stronie nie znajdziesz formularza kontaktowego ponieważ uważamy, że każdy przedsiębiorca, który nas odwiedza jest wyjątkowy i zasługuje na wyjątkowe traktowanie.

Czytaj więcej

Usługi księgowe Warszawa Ursynów

Jesteśmy biurem księgowym z siedzibą na warszawskim Ursynowie. Wspieramy naszych klientów od początku działalności biznesowej, tj. od momentu założenia działalności lub spółki. Pomagamy w zarejestrowaniu działalności, reprezentujemy przed urzędami i rozliczamy z fiskusem czy ZUS-em. Zajmujemy się doradztwem podatkowym, a ponadto oferujemy usługi prawne i notarialne. Szeroki zakres działalności biura księgowego Warszawa Ursynów co miesiąc przyciąga rzeszę zadowolonych klientów. Dołącz do nich i oszczędzaj swój czas i nerwy. Skontaktuj się z nami.

Księgowość Warszawa Ursynów

Dział księgowości na warszawskim Ursynowie jest tworzony przez zespół doświadczonych specjalistów, którzy nie boją się wyzwań. Wiemy, że nowoczesny biznes wymaga nowoczesnych rozwiązań, ale również indywidualnego stosunku. Księgowość Warszawa Ursynów zapewnia jedno i drugie. Niezależnie, czy prowadzisz sklep, jesteś usługodawcą, czy influencerem, u nas możesz liczyć na zrozumienie i profesjonalne podejście.W naszym biurze rachunkowym znajdziesz wsparcie w następujących aspektach:


- założenie/zamknięcie działalności gospodarczej, spółki cywilnej, spółki z o.o.,

- księgowości ryczałtu, książki przychodów i rozchodów, pełnej księgowości,

- prowadzenie kadr i płac,

- rozliczenie z fiskusem,

- rozliczenie z ZUS,

- sprawozdawczością w GUS,

- reprezentacją przed urzędami,

- doradztwem podatkowym,

- usługami prawnymi,

- usługami notarialnymi.